Ο Αθανασίου σφυρίζει στο ΓΣΠ - Πρόγραμμα και τηλεοπτικά
Το πρόγραμμα, οι τηλεοπτικές μεταδόσεις και οι Διαιτητές της #6ης αγωνιστικής του Παγκυπρίου Πρωταθλήματος Cyta.
Διαιτητής για τον αγώνα του ΑΠΟΕΛ με την Δόξα Κατωκοπιάς στο ΓΣΠ, ορίστηκε ο Νικόλας Αθανασίου, με Α' Βοηθό Διαιτητή τον Στέλιο Νικήτα, Β' Βοηθό Διαιτητή τον Μάριο Καλογήρου και 4ο Διαιτητή τον Ανδρέας Κωνσταντίνου. Παρατηρητής Διαιτησίας ο κ. Χρίστος Σκαπούλλης.
Πρώτη εφετινή διαιτησία του Αθανασίου σε παιγνίδι του ΑΠΟΕΛ.
Στην περσινή περίοδο ο Αθανασίου διαιτήτευσε τον αγώνα της 25ης αγωνιστικής, ΑΠΟΕΛ 3-0 ΑΟΑΝ, που έγινε στο ΓΣΠ στις 27/2.
Το πρόγραμμα και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις:
Σάββατο, 1η Οκτωβρίου
18:00 Άρης - ΑΕΖ (Cytavision Sports 3)
19:00 Εθνικός Άχνας - Αναγέννηση Δερύνειας (Cytavision Sports 2)
20:00 Ανόρθωση - ΑΕΛ (Cytavision Sports 1)
Κυριακή, 2 Οκτωβρίου
18:00 Καρμιώτισσα - Ερμής Αραδίππου (Cytavision Sports 7)
18:00 Απόλλων - Ομόνοια (Primetel)
20:00 ΑΠΟΕΛ - Δόξα Κατωκοπιάς (Cytavision Sports 2)
20:00 Νέα Σαλαμίνα - ΑΕΚ (Cytavision Sports 1)
Διαιτητές Πρωταθλήματος Cyta
Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 6ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος CYTA.
Σάββατο, 01.10.2016 / 18:00
ΑΡΗΣ Λεμεσού vsΑΕΖ Ζακακίου
Στάδιο : ΤΣΙΡΕΙΟ
Διαιτητής : Αβραάμ Τσούκκας
Α' Βοηθός Διαιτητής : Πέτρος Πέτρου
Β' Βοηθός Διαιτητής : Χριστάκης Σπανός
4ος Διαιτητής : Βασίλης Δημητρίου
Παρατηρητής Διαιτησίας : Μιχάλης Ιωάννου
Σάββατο, 01.10.2016 / 19:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Αχνας vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας
Στάδιο : ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
Διαιτητής : Χρίστος Νικολαϊδης
Α' Βοηθός Διαιτητής : Μάριος Δημητριάδης
Β' Βοηθός Διαιτητής : Ομηρος Τζιωρτζής
4ος Διαιτητής : Χρίστος Κωνσταντίνου
Παρατηρητής Διαιτησίας : Μιχάλης Παπαβαρνάβα
Σάββατο, 01.10.2016 / 20:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου vs ΑΕΛ Λεμεσού
Στάδιο : ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Διαιτητής : Γιώργος Νικολάου
Α' Βοηθός Διαιτητής : Αριστείδης Χρίστου
Β' Βοηθός Διαιτητής : Παύλος Γεωργίου
4ος Διαιτητής : Νεόφυτος Νεοφύτου
Παρατηρητής Διαιτησίας : Λοϊζος Λοϊζου
Κυριακή, 02.10.2016 / 18:00
ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού vs ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας
Στάδιο : ΤΣΙΡΕΙΟ
Διαιτητής : Χαράλαμπος Σκαπούλλης
Α' Βοηθός Διαιτητής : Μιχάλης Σωτηρίου
Β' Βοηθός Διαιτητής : Νίκος Εγγλέζου
4ος Διαιτητής : Λούκας Σωτηρίου
Παρατηρητής Διαιτησίας : Ανδρέας Ξάνθου
Κυριακή, 02.10.2016 / 18:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών vs ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
Στάδιο : Γ.Σ.Ζ
Διαιτητής : Νικόλας Νεοκλέους
Α' Βοηθός Διαιτητής : Χαράλαμπος Χαραλάμπους
Β' Βοηθός Διαιτητής : Δώρος Τούρος
4ος Διαιτητής : Κυριάκος Β. Κυριάκου
Παρατηρητής Διαιτησίας : Ανδρέας Δημητρίου
Κυριακή, 02.10.2016 / 20:00
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας vs ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
Στάδιο : Γ.Σ.Π
Διαιτητής : Νικόλας Αθανασίου
Α' Βοηθός Διαιτητής : Στέλιος Νικήτα
Β' Βοηθός Διαιτητής : Μάριος Καλογήρου
4ος Διαιτητής : Ανδρέας Κωνσταντίνου
Παρατηρητής Διαιτησίας : Χρίστος Σκαπούλλης
Κυριακή, 02.10.2016 / 20:00
Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου vs ΑΕΚ Λάρνακας
Στάδιο : DIMCO ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ / ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
Διαιτητής : Κώστας Ψευδιώτης
Α' Βοηθός Διαιτητής : Χαράλαμπος Γεωργίου
Β' Βοηθός Διαιτητής : Γιώργος Σάββα
4ος Διαιτητής : Ανδρέας Ορθοδόξου
Παρατηρητής Διαιτησίας : Μιχάλης Λοϊζου
Labels
ΑΠΟΕΛ
Post A Comment
No comments :