Διαιτητής ο Ιταλός Aureliano Gianluca (Ομόνοια - ΑΠΟΕΛ #3η)
Ομόνοια Λευκωσίας - ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας, 3η αγωνιστική, Πρωταθλήματος Cyta, 3 Σεπτεμβρίου 2023 - 21:00, Στάδιο Γ.Σ.Π. Primetel sports one HD.
Διαιτητής o Aureliano Gianluca
Α' Βοηθός Διαιτητής o Εγγλέζου Νίκος
Β' Βοηθός Διαιτητής o Χαραλάμπους Γιώργος
4ος Διαιτητής o Αντωνίου Μενέλαος
VAR o Fourneau Francesco
AVAR o Σωτηρίου Μιχάλης
Παρατηρητής o Ιωάννου Μιχάλης.
Ο Gianluca Aureliano, ήταν διαιτητής στις 21/05/2023, στον αγώνα Απόλλων 3-2 ΑΠΟΕΛ για την 9η αγωνιστική της Β' φάσης. Σκόρερ ο Kvilitaia με 2 τέρματα και προπονητής ο Vladan Milojevic.
Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους διαιτητές του αγώνα Ανόρθωση – Νέα Σαλαμίνα για την 3η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Cyta που θα γίνει την Παρασκευή 1η Σεπτεμβρίου.
20:00 Ανόρθωση – Νέα Σαλαμίνα
Στάδιο: «Αντώνης Παπαδόπουλος»
Διαιτητής: Φελλάς Κωνσταντίνος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Χαράλαμπος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Λαζάρου Ιωάννης
4ος Διαιτητής: Τεχράνυ Ανδρέας
VAR: Σολωμού Δημήτρης
AVAR: Ανδρέου Π. Ανδρέας
Παρατηρητής: Τσαγγάρης Μάριος
Διαιτητές Πρωταθλήματος Cyta (3η αγωνιστική)
Η ΚΟΠ ανακοινώνει τους διαιτητές των αγώνων της 3ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Cyta που θα διεξαχθούν στις 2 και 3 Σεπτεμβρίου.
Σάββατο, 2 Σεπτεμβρίου
20:00 Δόξα Κατωκοπιάς - ΑΕΚ Λάρνακας
Στάδιο: Κατωκοπιά Επιστροφή – Γλαύκος Κληρίδης
Διαιτητής: Fourneau Francesco
Α' Βοηθός Διαιτητής: Τζιωρτζής Όμηρος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Ανδρέου Π. Ανδρέας
4ος Διαιτητής: Χατζηβασιλείου Θωμάς
VAR: Aureliano Gianluca
AVAR: Γεωργίου Παύλος
Παρατηρητής: Κυριάκου Αγγέλα
20:00 Εθνικός Άχνας – Οθέλλος Αθηαίνου
Στάδιο: Εθνικού Άχνας
Διαιτητής: Χατζηγεωργίου Παναγιώτης
Α' Βοηθός Διαιτητής: Δημητριάδης Μάριος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Κοντεμενιώτης Γιώργος
4ος Διαιτητής: Τσαμπαλάς Ανδρέας
VAR: Αντωνίου Μάριος
AVAR: Δημητριάδης Μάριος
Παρατηρητής: Νικολάου Γιώργος
20:00 Πάφος F.C. – ΑΕΛ Λεμεσού
Στάδιο: «Στέλιος Κυριάκιδης»
Διαιτητής: Θεουλή Χρυσοβαλάντης
Α' Βοηθός Διαιτητής: Σωτηρίου Μιχάλης
Β' Βοηθός Διαιτητής: Τουμάζου Ανδρέας
4ος Διαιτητής: Χρίστου Κωνσταντίνος
VAR: Σολωμού Δημήτρης
ΑVAR: Αλλαγιώτου Ιωάννα
Παρατηρητής: Γερασίμου Παναγιώτης
Κυριακή, 3 Σεπτεμβρίου
21:00 Ομόνοια Λευκωσίας - ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας
Στάδιο: Γ.Σ.Π
Διαιτητής: Aureliano Gianluca
Α' Βοηθός Διαιτητής: Εγγλέζου Νίκος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Χαραλάμπους Γιώργος
4ος Διαιτητής: Αντωνίου Μενέλαος
VAR: Fourneau Francesco
AVAR: Σωτηρίου Μιχάλης
Παρατηρητής: Ιωάννου Μιχάλης
20:00 ΑΕΖ Ζακακίου – Άρης
Στάδιο: VITEX – Αμμόχωστος Επιστροφή
Διαιτητής: Χριστοφόρου Μάριος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Πέτρου Πέτρος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Λάμπρου Λάμπρος
4ος Διαιτητής: Αλλαγιώτου Ιωάννα
VAR: Αντωνίου Μάριος
AVAR: Σωκράτους Κυριάκος
Παρατηρητής: Νικολαϊδης Χρίστος
20:00 Απόλλων Λεμεσού - Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
Στάδιο: ΑΛΦΑ ΜΕΓΑ
Διαιτητής: Φωτίου Κωνσταντίνος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Παύλος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Σάββα Γεώργιος
4ος Διαιτητής: Κουμή Δημήτρης
VAR: Θεουλή Χρυσοβαλάντης
AVAR: Ευαγόρου Ευαγόρας
Παρατηρητής: Καπιτανής Κώστας
Post A Comment
No comments :