LIVE: ΑΠΟΕΛ 0-0 ΑΕΛ "Οχυρωματικά έργα" στην άμυνα

«Κατενάτσιο» άλλης εποχής. Παίξαμε για το μηδέν στην άμυνα. Αυτό δεν είναι ΑΠΟΕΛ, κι όμως αυτό το ΑΠΟΕΛ θέλουν να μας φέρουν. Όλοι πίσω στην άμυνα, κι όλα στο μηδέν. Οχυρωματικά έργα λοιπόν, προκειμένου να μείνει ο αντίπαλος στο μηδέν.

Τέλος του αγώνα. Ηρωική ισοπαλία απέσπασε, η κατά τον @taras7777, "καλύτερη" ομάδα της 5ετιας!!!

Τέλος της αναμέτρησης. ΑΠΟΕΛ 0-0 ΑΕΛ (Α' Φάση-6η Αγωνιστική)

4‘ χρόνος καθυστερήσεων.

83‘ - Αλλαγή ΑΠΟΕΛ: Μέσα ο Natel, έξω reza

81‘ - Κίτρινη κάρτα στον Caju.

74‘ - Αλλαγή ΑΠΟΕΛ: Μέσα ο Zahid, έξω ο Στάθης Αλωνεύτης

62 - Διαδοχικές ευκαιρίες με ΤΑΜΑΡΙ και ΚΑΡΛΑΟ χωρίς το ποθητό αποτέλεσμα.

Τρομακτικό ήταν το πρώτο ημίχρονο. Ανησυχώ τι θα ακολουθήσει και τι θα δούμε στο δεύτερο μέρος.

Άρχισε το δεύτερο ημίχρονο

Κατάφερε να εξουδετέρωση τον ΤΑΜΑΡΙ, ο Κέρκες, με αποτέλεσμα ο ΑΠΟΕΛ να βυθιστεί στην ανυπαρξία.

19:45 ΤΕΛΟΣ Α ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ

Άγωνο το πρώτο ημίχρονο

35 λεπτά στον αγώνα, πόνεσαν τα μάτια μας. Το 0-0 διατηρείται. Ο ΑΠΟΕΛ είναι ανύπαρκτος στο γήπεδο. Η ΑΕΛ πιέζει ψηλά και δεν θα αργήσει να σκοράρει.

19:00 [Kick-off] Ξεκίνησε ο αγώνας. ανάμεσα στον ΑΠΟΕΛ και την ΑΕΛ

LIVE: ΑΠΟΕΛ 0-0 ΑΕΛ

11άδα ΑΠΟΕΛ: Ρόμο, Βούρος, Καζού, Καρλάο, Μερκής,  Μοράις, Σόουζα, Αρτυματάς,Τάμαρι, Αλωνεύτης, Ρέζα

18:00 Ενδεκάδα ΑΠΟΕΛ

SPONSORED: Κάντε ΚΛΙΚ στον χορηγό μας και επωφεληθείτε με 5 ευρώ δώρο, χωρίς κατάθεση, προσφορά της PARIMATCH και του APOELGROUP.