Πάλι αυτός... | Διαιτητές, πρόγραμμα και τηλεοπτικές μεταδόσεις.
Πάλι αυτός (Νικολαΐδης) στο δρόμο του ΑΠΟΕΛ. Σε ένα τόσο κρίσιμο αγώνα όπως αυτός με την ΑΕΛ, η ΚΟΠ όρισε τον Χρίστο Νικολαΐδη διαιτητή στο ΓΣΠ, με Α βοηθό τον Μιχάλη Σωτηρίου, Β βοηθό τον Δώρο Τούρο και 4ο διαιτητή τον Χαράλαμπο Σκαπούλλη. Παρατηρητής Διαιτησίας ο κ. Γερασίμου Παναγιώτης.
Οι 3 φετινές διαιτησίες του Νικολαϊδη σε αγώνες του ΑΠΟΕΛ:
1η ΑΝΟΡΘΩΣΗ 0-0 ΑΠΟΕΛ, Διαιτητής Χ.Νικολαΐδης.
16η ΑΠΟΕΛ 1-0 ΣΑΛΑΜΙΝΑ, De Camargo 1.
21η ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 2-3 ΑΠΟΕΛ, De Camargo 1, Astiz 1, Γιαννιώτας 1.
Το πρόγραμμα της 24ης αγωνιστικής και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις:
Σάββατο, 18 Φεβρουαρίου
17:00 Άρης – Αναγέννηση (Cytavision Sports 2)
18:00 Νέα Σαλαμίνα – Δόξα (Cytavision Sports 3)
19:00 ΑΕΖ Ζακακίου – Ερμής (Cytavision Sports 1)
Κυριακή, 19 Φεβρουαρίου
16:00 ΑΕΚ – Ομόνοια (Cytavision Sports 1)
16:00 Απόλλων – Καρμιώτισσα (Primetel)
18:00 Ανόρθωση – Εθνικός Άχνας (Cytavision Sports 7)
Δευτέρα, 20 Φεβρουαρίου
19:00 ΑΠΟΕΛ – ΑΕΛ (Cytavision Sports 1)
Διαιτητές Πρωταθλήματος Cyta
Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου όρισε τους Διαιτητές, Βοηθούς Διαιτητές και Παρατηρητές των αγώνων της 24ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος CYTA ημερομηνίας 18/19/20.02.2017 που έχουν ως εξής:
Σάββατο, 18 Φεβρουαρίου
17:00 ΑΡΗΣ Λεμεσού vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δερύνειας
Στάδιο: ΤΣΙΡΕΙΟ
Διαιτητής: Αθανασίου Νικόλας
Α' Βοηθός Διαιτητής: Σπανός Χριστάκης
Β' Βοηθός Διαιτητής: Σάββα Γιώργος
4ος Διαιτητής: Ορθοδόξου Ανδρέας
Παρατηρητής Διαιτησίας: Καπιτανής Κώστας
18:00 Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμ/στου vs ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
Στάδιο: DIMCO ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ / ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
Διαιτητής: Δημητρίου Βασίλης
Α' Βοηθός Διαιτητής: Καλογήρου Μάριος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Πέτρου Πέτρος
4ος Διαιτητής: Νικολάου Γεώργιος
Παρατηρητής Διαιτησίας: Τσαγγάρης Μάριος
19:00 ΑΕΖ Ζακακίου vs ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
Στάδιο: ΠΑΦΙΑΚΟ
Διαιτητής: Τσούκκας Αβραάμ
Α' Βοηθός Διαιτητής: Μαρίνου Μιχάλης
Β' Βοηθός Διαιτητής: Χρίστου Ε. Χρίστος
4ος Διαιτητής: Ψευδιώτης Κώστας
Παρατηρητής Διαιτησίας: Σκαπούλλης Χρίστος
Κυριακή, 19 Φεβρουαρίου
16:00 ΑΕΚ Λάρνακας vs ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας
Στάδιο: ΑΕΚ ARENA
Διαιτητής: Μασιάς Δημήτρης
Α' Βοηθός Διαιτητής: Χρίστου Αριστείδης
Β' Βοηθός Διαιτητής: Μιχαηλίδης Ανδρέας
4ος Διαιτητής: Σωτηρίου Λούκας
Παρατηρητής Διαιτησίας: Γεωργίου Ανδρέας
16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού vs ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Π. Πολεμιδιών
Στάδιο: ΤΣΙΡΕΙΟ
Διαιτητής: Θεουλή Χρυσοβαλάντης
Α' Βοηθός Διαιτητής: Χαραλάμπους Χαράλαμπος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Λαζάρου Ιωάννης
4ος Διαιτητής: Νεοκλέους Νικόλας
Παρατηρητής Διαιτησίας: Αργυρού Μιχάλης
18:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμ/στου vs ΕΘΝΙΚΟΣ Αχνας
Στάδιο: ΑΝΤ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Διαιτητής: Νεοφύτου Νεόφυτος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Νικήτα Στέλιος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Καλησπέρας Νίκος
4ος Διαιτητής: Αναστασίου Γιάννης
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωάννου Μιχάλης
Δευτέρα, 20 Φεβρουαρίου
19:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας vs ΑΕΛ Λεμεσού
Στάδιο: Γ.Σ.Π
Διαιτητής: Νικολαϊδης Χρίστος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Σωτηρίου Μιχάλης
Β' Βοηθός Διαιτητής: Τούρος Δώρος
4ος Διαιτητής: Σκαπούλλης Χαράλαμπος
Παρατηρητής Διαιτησίας: Γερασίμου Παναγιώτης
Labels
ΑΠΟΕΛ
Post A Comment
No comments :