Με Θεουλή η τελευταία αγωνιστική


Διαιτητής του αγώνα του ΑΠΟΕΛ κόντρα στην ΑΕΛ για την τελευταία αγωνιστική του παγκυπρίου πρωταθλήματος, ορίστηκε από την ΚΟΠ ο Χρυσοβαλάντης Θεουλή με βοηθούς τους Πέτρος Πέτρου (Α' Βοηθός) και Μιχάλης Μαρίνου (Β' Βοηθός).
4ος Διαιτητής ο Κώστα Ροβέρτος και Παρατηρητής Διαιτησίας ο Κωστάκης Καπιτανής.

Αυτή θα είναι η πρώτη διαιτησία του κυρίου Θεουλή σε αγώνες του ΑΠΟΕΛ.


Διαιτητές Πρωταθλήματος Cyta (τελευταία αγωνιστική)
Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους διαιτητές, βοηθούς διαιτητές και παρατηρητές των αγώνων της 10ης  αγωνιστικής  της 2ης φάσης του Πρωταθλήματος CYTA.

Α’ όμιλος
Σάββατο, 18.05.2019 / 18:00
ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας - ΑΕΛ Λεμεσού
                Στάδιο  :              Γ.Σ.Π
                Διαιτητής            :               Θεουλή Χρυσοβαλάντης
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Πέτρου Πέτρος
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Μαρίνου Μιχάλης
                4ος Διαιτητής    :               Κώστα Ροβέρτος
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Καπιτανής Κώστας

Α’ όμιλος
Κυριακή, 19.05.2019 / 19:00
Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ Αμμοχώστου - ΑΠΟΛΛΩΝ Λεμεσού
                Στάδιο  :               N. PAPAS GROUP – Αμμόχωστος/Επιστροφή
                Διαιτητής            :               Σωτηρίου Λούκας
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Βίκτωρος Σωτήρης
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Χρίστου Ε. Χρίστος
                4ος Διαιτητής    :               Νεοφύτου Νεόφυτος
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Δημητρίου Ανδρέας

Α’ όμιλος
Κυριακή, 19.05.2019 / 19:00
ΑΕΚ Λάρνακας - ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας
                Στάδιο  :               AEK ARENA
                Διαιτητής            :               Ψευδιώτης Κώστας
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Εγγλέζου Νίκος
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Γκίνος Γιώργος
                4ος Διαιτητής    :               Κωνσταντίνου Ανδρέας
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Ξάνθου Ανδρέας

Β’ όμιλος
Σάββατο, 18.05.2019 / 19:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Αμμοχώστου  - ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
                Στάδιο  :               ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
                Διαιτητής            :               Τράττου Λεόντιος
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Χαραλάμπους Χαράλαμπος
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Μιχαηλίδης Ανδρέας
                4ος Διαιτητής    :               Τσούκκας Αβραάμ
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Γερασίμου Παναγιώτης

Β’ όμιλος
Σάββατο, 18.05.2019 / 19:00
Ε.Ν Παραλιμνίου - ΑΛΚΗ Ορόκλινης
                Στάδιο  :               ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ
                Διαιτητής            :               Δημητρίου Βασίλης
                Α' Βοηθός Διαιτητής       :               Σωτηρίου Μιχάλης
                Β' Βοηθός Διαιτητής       :               Καλογήρου Μάριος
                4ος Διαιτητής    :               Νεοκλέους Νικόλας     
        Παρατηρητής Διαιτησίας      :    Τσαγγάρης Μάριος

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

No comments :


POW

[POW][twocolumns]

LIVE

[LIVE][twocolumns]

albums

[albums][twocolumns]

videos

[VIDEOS][twocolumns]

ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ

[ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ][twocolumns]

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ

[ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ][twocolumns]

MATCHDAY

[matchday][twocolumns]

BASKET

[BASKET][twocolumns]

χοχοι

[χοχα][twocolumns]

ΠΑΝΣΥΦΙ

[ΠΑΝΣΥΦΙ][twocolumns]

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

[ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ][twocolumns]