APOEL FC Official Store ORANGE SHOP online

APOEL FC Official Store ORANGE SHOP online
ΝΕΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ * ΕΠΙΣΗΜΕΣ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ * ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΑ * APOELFC MACRON * ΡΟΥΧΙΣΜΟΣ

Διαιτητής ο Ιταλός Sacchi Juan Luca (VAR ο Piccinini Marco)


ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας - Ανόρθωση Αμμοχώστου, 19:00 - Κυριακή, 15 Μαΐου, Στάδιο Γ.Σ.Π, 9η αγωνιστική, Β' φάση Πρωτάθλημα Cyta, Cablenet. 


Διαιτητής ο Sacchi Juan Luca.

Α' Βοηθός Διαιτητής ο Σωτηρίου Μιχάλης και Β' Βοηθός Διαιτητής ο Καλογήρου Μάριος.

4ος Διαιτητής: Θεουλή Χρυσοβαλάντης και Παρατηρητής ο Νικολαϊδης Χρίστος.

VAR ο Piccinini Marco και AVAR ο Πέτρου Πέτρος.


Διαιτητές Πρωταθλήματος Cyta (9η αγωνιστική, Β' φάση)


 Η ΚΟΠ ανακοινώνει τους διαιτητές των αγώνων της 9ης αγωνιστικής της Β' φάσης του Πρωταθλήματος Cyta που θα γίνουν στις 14, 15 και 16 Μαϊου.


Α’ όμιλος



Σάββατο, 14 Μαΐου

ΑΕΚ Λάρνακας – Πάφος FC

Στάδιο:  ΑΕΚ ARENA

Διαιτητής: Piccinini Marco

Α' Βοηθός Διαιτητής: Δημητριάδης Μάριος

Β' Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Χαράλαμπος

4ος Διαιτητής: Κουμή Δημήτρης

VAR: Sacchi Juan Luca

AVAR: Σωτηρίου Μιχάλης

Παρατηρητής: Δημητρίου Ανδρέας


Κυριακή, 15 Μαΐου

19:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας - Ανόρθωση Αμμοχώστου

Στάδιο: Γ.Σ.Π

Διαιτητής: Sacchi Juan Luca

Α' Βοηθός Διαιτητής: Σωτηρίου Μιχάλης

Β' Βοηθός Διαιτητής: Καλογήρου Μάριος

4ος Διαιτητής: Θεουλή Χρυσοβαλάντης

VAR: Piccinini Marco

AVAR: Πέτρου Πέτρος

Παρατηρητής: Νικολαϊδης Χρίστος


19:00 Άρης Λεμεσού – Απόλλων Λεμεσού

Στάδιο: Τσίρειο

Διαιτητής: Fernandes Correia Gustavo

Α' Βοηθός Διαιτητής: Τζιωρτζής Όμηρος

Β' Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Παύλος

4ος Διαιτητής: Αντωνίου Μενέλαος

VAR: Da Silva Oliveira Esteves Bruno Alexandre

AVAR: Γεωργίου Χαράλαμπος

Παρατηρητής: Καπιτανής Κώστας


Β’ όμιλος


Σάββατο, 14 Μαΐου

18:00 ΠΑΕΕΚ Κερύνειας – Ομόνοια Λευκωσίας

Στάδιο: Μακάρειο

Διαιτητής: Αθανασίου Κυριάκος

Α' Βοηθός Διαιτητής: Εγγλέζου Νίκος

Β' Βοηθός Διαιτητής: Σάββα Γιώργος

4ος Διαιτητής: Κώστα Ροβέρτος

VAR: Αντωνίου Μενέλαος

AVAR: Λαζάρου Ιωάννης

Παρατηρητής:  Αναστασίου Ιωάννης


Δευτέρα, 16 Μαΐου

19:00 ΑΕΛ Λεμεσού - Δόξα Κατωκοπιάς

Στάδιο: Τσίρειο

Διαιτητής: Κουμή Δημήτρης

Α' Βοηθός Διαιτητής: Λαζάρου Ιωάννης

Β' Βοηθός Διαιτητής: Αναστασίου Στέφανος

4ος Διαιτητής: Αντωνίου Μάριος

VAR: Φωτίου Κωνσταντίνος

AVAR: Νικολάου Γιώργος

Παρατηρητής: Γερασίμου Παναγιώτης


19:00 Ολυμπιακός Λευκωσίας – Εθνικός Άχνας

Στάδιο:  Γ.Σ.Π

Διαιτητής: Αργυρού Μ. Ανδρέας

Α' Βοηθός Διαιτητής: Βασιλείου Αδάμος

Β' Βοηθός Διαιτητής: Κοντεμενιώτης Γιώργος

4ος Διαιτητής: Φελλάς Κωνσταντίνος

VAR: Σολωμού Δημήτρης

AVAR: Δημητριάδης Μάριος

Παρατηρητής:  Σκαπούλλης Χαράλαμπος


Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

No comments :


POW

[POW][twocolumns]

LIVE

[LIVE][twocolumns]

videos

[VIDEOS][twocolumns]

albums

[albums][twocolumns]

ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ

[ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ][twocolumns]

BASKET

[BASKET][twocolumns]