ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΕΖ 0-2 ΑΠΟΕΛ #1η «Marquinhos Double Delight»
![]() |
«Χωρίς να αποδώσει το μάξιμουμ των δυνατοτήτων του, ο ΑΠΟΕΛ επικράτησε με 0-2 της μαχητικής ΑΕΖ και μπήκε με το δεξί στο πρωτάθλημα. Τα γκολ για τον ΑΠΟΕΛ σημείωσε ο Μαρκίνιος στο 50' και 90+8' λεπτό του αγώνα, γράφοντας το δικό του *Double Delight* με τα χρώματα του ΑΠΟΕΛ.
Οι γηπεδούχοι προειδοποίησαν με τον δικό τους Σαρφό σε 2 φάσεις, ενώ έδειξε ότι θα βάλει δύσκολα σε όλους, και βρήκε 3 φορές το δοκάρι του Βιτ Μπέλετς, με τον Γιουσούφ και τον Ντελ Μίρο.
***ΚΛΙΚ - ΓΙΑ ΟΛΕΣ (450+) ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ***
***ΚΛΙΚ - ΓΙΑ ΟΛΕΣ (450+) ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ***
Post A Comment
No comments :