ΒΙΝΤΕΟ ΑΓΩΝΑ: ΑΠΟΕΛ 1-1 ΑΠΟΛΛΩΝ #4η «Τα highlights από την «άσχημη» ισοπαλία στο ΓΣΠ»

ΑΠΟΕΛ 1-1 ΑΠΟΛΛΩΝ: Το βίντεο με τα κυριότερα στιγμιότυπα του αγώνα.

Οι «γαλαζοκίτρινοι» δεν κατάφεραν να πάρουν την πρώτη τους νίκη στο ΓΣΠ, έπειτα από ένα γκολ που δέχθηκαν στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, από την τραγική αδράνεια της άμυνας τους.

Το γκολ του ΑΠΟΕΛ πέτυχε ο Πέτροβιτς με κεφαλιά στο 31'

Οι Λευκωσιάτες έφτασαν μία ανάσα από ένα μαγικό «τρίποντο» στο ΓΣΠ, το οποίο θα τους κρατούσε «ζωντανούς» στην διεκδίκηση της εισόδου στην πρώτη εξάδα. Όμως, το τέρμα του Απόλλωνα (Darikwa)  στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων του πρώτου ημιχρόνου, καταδίκασε το «συγκρότημα» του Σα Πίντο στην ισοπαλία αφού στο δεύτερο μέρος απλά έμεινε στην ανούσια κατοχή. Χαρακτηριστικό το γεγονός ότι πήρε το απόλυτο ΜΗΔΕΝ από τις πέντε αλλαγές του με εξαίρεση τον υποφερτό Εφραίμ. Στο τέλος κινδύνεψε να χάσει και το παιγνίδι, όμως ο Μπέλετς είπε όχι στο τετ α τετ του Darikwa.