ΑΠΟΕΛ ORANGE SHOP

ORANGE SHOP ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2023/2024

Ιταλοί διαιτητές στο "Αντώνης Παπαδόπουλος"


Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου 2023, 20:30, Στάδιο ΠΑΠ «Αντώνης Παπαδόπουλος», Ανόρθωση – ΑΠΟΕΛ, 5η  αγωνιστική, Παγκυπρίου Πρωταθλήματος CYTA, Cablenet sports one HD. 


Διαιτητής ο Ιταλός Ghersini Davide. 

Α' Βοηθός Διαιτητής: Κωμοδρόμος Ηράκλης.

Β' Βοηθός Διαιτητής: Τουμάζου Ανδρέας.

4ος Διαιτητής ο Κουμή Δημήτρης.

VAR ο Ιταλός Markovic Momcilo.

AVAR: Γεωργίου Παύλος.

Παρατηρητής: Δημητρίου Ανδρέας. 


Διαιτητές 5ης αγωνιστικής Πρωταθλήματος Cyta



Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους διαιτητές των αγώνων της 5ης  αγωνιστικής  του Πρωταθλήματος CYTA που θα διεξαχθούν στις 22, 23, 24 και 25 Σεπτεμβρίου.


Παρασκευή, 22 Σεπτεμβρίου


19:00 ΑΕΖ Ζακακίου Vs ΑΕΚ Λάρνακας

Στάδιο: VITEX – Αμμοχώστος Επιστροφή

Διαιτητής: Αργυρού Μ. Ανδρέας

Α' Βοηθός Διαιτητής: Λαζάρου Ιωάννης

Β' Βοηθός Διαιτητής: Αναστασίου Στέφανος

4ος Διαιτητής: Χατζηγεωργίου Παναγιώτης

VAR: Ghersini Davide

AVAR: Ηροδότου Ξένια

Παρατηρητής: Κυριάκου Αγγέλα



Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου


18:00 Πάφος FC – Δόξα

Στάδιο: «Στέλιος Κυριακίδης»

Διαιτητής: Αθανασίου Κυριάκος

Α' Βοηθός Διαιτητής: Πέτρου Πέτρος

Β' Βοηθός Διαιτητής: Μεταξάς Μιχάλης

4ος Διαιτητής: Φελλάς Κωνσταντίνος

VAR: Φωτίου Κωνσταντίνος

AVAR: Δημητριάδης Μάριος

Παρατηρητής: Ζαφείρης Σάββας


19:00 Εθνικός – Καρμιώτισσα

Στάδιο: Εθνικού Άχνας

Διαιτητής: Χατζηβασιλείου Θωμάς

Α' Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Χαράλαμπος

Β' Βοηθός Διαιτητής: Ευαγόρου Ευαγόρας

4ος Διαιτητής:  Τσαμπαλάς Αντρέας

VAR: Θεουλή Χρυσοβαλάντης

AVAR: Αλλαγιώτου Ιωάννα

Παρατηρητής: Νικολάου Γιώργος


20:30 Ανόρθωση – ΑΠΟΕΛ

Στάδιο: «Αντώνης Παπαδόπουλος»

Διαιτητής: Ghersini Davide

Α' Βοηθός Διαιτητής: Κωμοδρόμος Ηράκλης

Β' Βοηθός Διαιτητής: Τουμάζου Ανδρέας

4ος Διαιτητής: Κουμή Δημήτρης

VAR: Markovic Momcilo

AVAR: Γεωργίου Παύλος

Παρατηρητής: Δημητρίου Ανδρέας


Κυριακή, 24 Σεπτεμβρίου


19:00 Απόλλων – ΑΕΛ

Στάδιο:  ΑΛΦΑΜΕΓΑ

Διαιτητής: Piccinini Marco

Α' Βοηθός Διαιτητής: Εγγλέζου Νίκος

Β' Βοηθός Διαιτητής: Καλογήρου Μάριος

4ος Διαιτητής: Αντωνίου Μάριος

VAR: Markovic Momcilo

AVAR: Χριστοδούλου Ιωάννης

Παρατηρητής: Τσαγγάρης Μάριος


19:00 Οθέλλος – Νέα Σαλαμίνα

Στάδιο:  VITEX – Αμμόχωστος Επιστροφή

Διαιτητής: Θεουλή Χρυσοβαλάντης

Α' Βοηθός Διαιτητής: Ανδρέου Π. Ανδρέας

Β' Βοηθός Διαιτητής: Σάββα Γιώργος

4ος Διαιτητής: Αντωνίου Μενέλαος

VAR: Simovic Novak

AVAR: Κώστα Ροβέρτος

Παρατηρητής: Ιωάννου Μιχάλης


Δευτέρα, 25 Σεπτεμβρίου


19:00 Ομόνοια – Άρης

Στάδιο:  Γ.Σ.Π

Διαιτητής: Simovic Novak

Α' Βοηθός Διαιτητής: Σωτηρίου Μιχάλης

Β' Βοηθός Διαιτητής: Τζιωρτζής Όμηρος

4ος Διαιτητής: Χριστοφόρου Μάριος

VAR: Piccinini Marco

AVAR: Σολωμού Δημήτρης

Παρατηρητής: Καπιτανής Κώστας

 

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

No comments :


POW

[POW][twocolumns]

LIVE

[LIVE][twocolumns]

videos

[VIDEOS][twocolumns]

albums

[albums][twocolumns]

ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ

[ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ][twocolumns]

BASKET

[BASKET][twocolumns]