ΑΠΟΕΛ ORANGE SHOP

ORANGE SHOP ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2023/2024

Διαιτητής ο Ιταλός Matteo Marcenaro και VAR ο Μ.Χριστοφόρου (ΑΠΟΕΛ-ΑΕΛ)


ΑΠΟΕΛ – ΑΕΛ Λεμεσού, Στάδιο  Γ.Σ.Π. Σάββατο, 11/11/23 - 19:00, 11η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Cyta, 


Διαιτητής ο Marcenaro Matteo και  Παρατηρητής ο Αναστασίου Ιωάννης

Α' Βοηθός Διαιτητής ο Γεωργίου Παύλος και Β' Βοηθός Διαιτητής ο Ανδρέου Π. Ανδρέας

4ος Διαιτητής ο Χατζηγεωργίου Παναγιώτης και 

VAR ο Χριστοφόρου Μάριος και AVAR ο Βασιλείου Αδάμος

 


Διαιτητές Πρωταθλήματος Cyta (11η αγωνιστική) - Παρασκευή, 10 Νοεμβρίου 2023


Η ΚΟΠ ανακοινώνει τους διαιτητές των αγώνων της 11ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Cyta που θα γίνουν στις 10, 11 και 12 Νοεμβρίου 2023. 


Παρασκευή 10 Νοεμβρίου.


20:00 Ανόρθωση Αμμοχώστου – Ομόνοια Λευκωσίας

Στάδιο: «Αντώνης Παπαδόπουλος»

Διαιτητής: Strukan Duje

Α' Βοηθός Διαιτητής: Εγγλέζου Νίκος

Β' Βοηθός Διαιτητής: Καλογήρου Μάριος

4ος Διαιτητής: Φωτίου Κωνσταντίνος

VAR: Σολωμού Δημήτρης

AVAR: Λαζάρου Ιωάννης

Παρατηρητής: Τσαγγάρης Μάριος


Σάββατο, 11 Νοεμβρίου


18:00 Νέα Σαλαμίνα – Δόξα

Στάδιο: VITEX Αμμόχωστος Επιστροφή

Διαιτητής: Αθανασίου Κυριάκος

Α' Βοηθός Διαιτητής: Ευαγόρου Ευαγόρας

Β' Βοηθός Διαιτητής: Σάββα Γεώργιος

4ος Διαιτητής: Κουμή Δημήτρης

VAR: Zufferli Luca

AVAR: Χριστοδούλου Μαρία

Παρατηρητής: Δημητρίου Βασίλης


19:00 ΑΠΟΕΛ – ΑΕΛ

Στάδιο:  Γ.Σ.Π

Διαιτητής: Marcenaro Matteo

Α' Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Παύλος

Β' Βοηθός Διαιτητής: Ανδρέου Π. Ανδρέας

4ος Διαιτητής: Χατζηγεωργίου Παναγιώτης

VAR: Χριστοφόρου Μάριος

AVAR: Βασιλείου Αδάμος

Παρατηρητής: Αναστασίου Ιωάννης


19:00 Εθνικός – Πάφος FC

Στάδιο: Εθνικού Άχνας

Διαιτητής: Θεουλή Χρυσοβαλάντης

Α' Βοηθός Διαιτητής: Κοντεμενιώτης Γιώργος

Β' Βοηθός Διαιτητής: Κωμοδρόμος Ηρακλής

4ος Διαιτητής: Αργυρού Μ. Ανδρέας

VAR: Strukan Duje

AVAR: Δημητριάδης Μάριος

Παρατηρητής: Καπιτανής Κώστας


Κυριακή, 12 Νοεμβρίου


17:00 Οθέλλος – ΑΕΖ

Στάδιο: VITEX Αμμόχωστος Επιστροφή

Διαιτητής: Χριστοδούλου Ιωάννης

Α' Βοηθός Διαιτητής: Λάμπρου Λάμπρος

Β' Βοηθός Διαιτητής: Πέτρου Πέτρος

4ος Διαιτητής: Τεχράνυ Ανδρέας

VAR: Κώστα Ροβέρτος

AVAR: Σάββα Γιώργος

Παρατηρητής: Ιωάννου Μιχάλης


19:00 Καρμιώτισσα – Άρης

Στάδιο: «Στέλιος Κυριακίδης»

Διαιτητής: Αντωνίου Μενέλαος

Α' Βοηθός Διαιτητής: Σωκράτους Κυριάκος

Β' Βοηθός Διαιτητής: Τουμάζου Ανδρέας

4ος Διαιτητής: Χατζηβασιλείου Θωμάς

VAR: Strukan Duje

AVAR: Αντωνίου Μάριος

Παρατηρητής: Ζαφείρης Σάββας


19:00 Απόλλων – ΑΕΚ

Στάδιο: Αλφαμέγα

Διαιτητής: Φελλάς Κωνσταντίνος

Α' Βοηθός Διαιτητής: Σωτηρίου Μιχάλης

Β' Βοηθός Διαιτητής: Τζιωρτζής Όμηρος

4ος Διαιτητής: Κουμή Δημήτρης

VAR: Zufferli Luca

AVAR: Αλλαγιώτου Ιωάννα

Παρατηρητής: Γερασίμου Παναγιώτης


Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

No comments :


POW

[POW][twocolumns]

LIVE

[LIVE][twocolumns]

videos

[VIDEOS][twocolumns]

albums

[albums][twocolumns]

ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ

[ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ][twocolumns]

BASKET

[BASKET][twocolumns]