ΑΠΟΕΛ: Συνεχίζεται η προπώληση για την Νότια κερκίδα του Εθνικού
ΑΠΟΕΛ: Συνεχίζεται η προπώληση εισιτηρίων για την Νότια κερκίδα του σταδίου Εθνικού Άχνας.
Υπάρχουν ακόμα αρκετά διαθέσιμα και καλούμε τον κόσμο μας να τα προμηθευτεί έγκαιρα, για δική του διευκόλυνση.
#APOELFC #monoAPOEL
Συνεχίζεται η προπώληση εισιτηρίων για την Νότια κερκίδα του σταδίου Εθνικού Άχνας. Υπάρχουν ακόμα αρκετά διαθέσιμα και καλούμε τον κόσμο μας να τα προμηθευτεί έγκαιρα, για δική του διευκόλυνση. #APOELFC #monoAPOEL pic.twitter.com/xAjYbdKW7G
— APOEL FC (@apoelfcofficial) January 10, 2024
Μέσα σε δυο ώρες, ο κόσμος του ΑΠΟΕΛ εξάντλησε τα 1800 διαθέσιμα εισιτήρια για την Ανατολική κερκίδα του σταδίου Εθνικού Άχνας. Υπάρχουν εισιτήρια για το Νότιο Πέταλο που θα είναι επίσης διαθέσιμο για τους φιλάθλους του ΑΠΟΕΛ. #APOELFC #monoAPOEL pic.twitter.com/gHasCA530F
— APOEL FC (@apoelfcofficial) January 8, 2024
Post A Comment
No comments :