ΑΠΟΕΛ ORANGE SHOP

ORANGE SHOP ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2023/2024

Διαιτητής o M.Χριστοφόρου και VAR ο Μ.Piccinini (ΑΠΟΕΛ-ΑΕΖ)


ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας - ΑΕΖ Ζακακίου, Σάββατο, 09/12/2023 - 19:00, Στάδιο Γ.Σ.Π, 14η  αγωνιστική  του Πρωταθλήματος Cyta, Cablenet sports one HD.


Διαιτητής ο Χριστοφόρου Μάριος.

Α' Βοηθός Διαιτητής ο Χαραλάμπους Γιώργος και Β' Βοηθός Διαιτητής ο Λαζάρου Ιωάννης.

4ος Διαιτητής ο Κουμή Δημήτρης και Παρατηρητής ο Νικολάου Γιώργος.

VAR ο Ιταλός Piccinini Marco και AVAR ο Αλλαγιώτου Ιωάννα. 


Ο Μάριος Χριστοφόρου ήταν ο διαιτητής του αγώνα ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 1-2 ΑΠΟΕΛ για την 9η αγωνιστική. 28/10/2023.



Διαιτητές Πρωταθλήματος Cyta (14η αγωνιστική).



Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους Διαιτητές των αγώνων της 14ης  αγωνιστικής  του Πρωταθλήματος Cyta που θα γίνουν στις 8, 9 και 10 Δεκεμβρίου.


Παρασκευή, 8 Δεκεμβρίου 

Πρωτάθλημα CYTA / 14η αγωνιστική

19:00 Οθέλλος Αθηαίνου – Απόλλων Λεμεσού

Στάδιο:  VITEX Αμμόχωστος Επιστροφή

Διαιτητής: Αντωνίου Μενέλαος

Α' Βοηθός Διαιτητής: Δημητριάδης Μάριος

Β' Βοηθός Διαιτητής: Στυλιανού Μάριος

4ος Διαιτητής: Αντωνίου Μάριος

VAR: Piccinini Marco

AVAR: Ανδρέου Π. Ανδρέας

Παρατηρητής: Γερασίμου Παναγιώτης


Σάββατο 9 Δεκεμβρίου

17:00 ΑΕΚ Λάρνακας - Άρης Λεμεσού

Στάδιο: AEK ARENA

Διαιτητής: Fahndrich Lukas Thomas

Α' Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Παύλος

Β' Βοηθός Διαιτητής: Εγγλέζου Νίκος

4ος Διαιτητής: Αργυρού Μ. Ανδρέας

VAR: Σολωμού Δημήτρης

AVAR: Χριστοδούλου Μαρία

Παρατηρητής: Νικολαϊδης Χρίστος


19:00 ΑΕΛ Λεμεσού – Δόξα Κατωκοπιάς

Στάδιο:  Άλφαμεγα

Διαιτητής: Τεχράνυ Ανδρέας

Α' Βοηθός Διαιτητής: Κοντεμενιώτης Γιώργος

Β' Βοηθός Διαιτητής: Ιακώβου Χαράλαμπος

4ος Διαιτητής: Χατζηγεωργίου Παναγιώτης

VAR: Φωτίου Κωνσταντίνος

AVAR: Βασιλείου Αδάμος

Παρατηρητής: Σκαπούλλης Χαράλαμπος


19:00 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας - ΑΕΖ Ζακακίου

Στάδιο:  Γ.Σ.Π

Διαιτητής: Χριστοφόρου Μάριος

Α' Βοηθός Διαιτητής: Χαραλάμπους Γιώργος

Β' Βοηθός Διαιτητής: Λαζάρου Ιωάννης

4ος Διαιτητής: Κουμή Δημήτρης

VAR: Piccinini Marco

AVAR: Αλλαγιώτου Ιωάννα

Παρατηρητής: Νικολάου Γιώργος


Κυριακή, 10 Δεκεμβρίου

17:00 Εθνικός Άχνας – Ανόρθωση Αμμοχώστου

Στάδιο: Εθνικού Άχνας

Διαιτητής: Piccinini Marco

Α' Βοηθός Διαιτητής: Σωτηρίου Μιχάλης

Β' Βοηθός Διαιτητής: Λάμπρου Λάμπρος

4ος Διαιτητής: Χριστοδούλου Ιωάννης

VAR: Χριστοφόρου Μάριος

AVAR: Κωμοδρόμος Ηρακλής

Παρατηρητής: Καραγιώργη Σοφία


18:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Πάφος F.C.

Στάδιο: «Στέλιος Κυριακίδης»

Διαιτητής: Αθανασίου Κυριάκος

Α' Βοηθός Διαιτητής: Πέτρου Πέτρος

Β' Βοηθός Διαιτητής: Ευαγόρου Ευαγόρας

4ος Διαιτητής: Τσαμπαλάς Ανδρέας

VAR: Σολωμού Δημήτρης

AVAR: Ηροδότου Ξένια

Παρατηρητής: Θεοδότου Κώστας


19:00 Νέα Σαλαμίνα Αμμοχώστου – Ομόνοιας Λευκωσίας

Στάδιο: VITEX  Αμμόχωστος Επιστροφή

Διαιτητής: Θεουλή Χρυσοβαλάντης

Α' Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Χαράλαμπος

Β' Βοηθός Διαιτητής: Σωκράτους Κυριάκος

4ος Διαιτητής: Φελλάς Κωνσταντίνος

VAR: Fahndrich Lukas Thomas

AVAR: Κώστα Ροβέρτος

Παρατηρητής: Μάριος Τσαγγάρης


Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

No comments :


POW

[POW][twocolumns]

LIVE

[LIVE][twocolumns]

videos

[VIDEOS][twocolumns]

albums

[albums][twocolumns]

ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ

[ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ][twocolumns]

BASKET

[BASKET][twocolumns]