ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0-0 ΑΠΟΕΛ (ΔΙΑΚΟΠΗ 51') Coca Cola Cup «Η τύχη του παιχνιδιού θα κριθεί στην δικαστική»

- Διακοπή του αγώνα Νέα Σαλαμίνας 0–0 ΑΠΟΕΛ στις αρχές του β' ημιχρόνου, στο στάδιο «Αμμόχωστος Επιστροφή» για τον θεσμό του Κυπέλλου Κύπρου κόκα κόλα, λόγω τραυματισμού ποδοσφαιριστή από ρίψη κροτίδας.

- Συγκεκριμένα, στο 51ο λεπτό της αναμέτρησης μία κροτίδα έπεσε προς το μέρος των ποδοσφαιριστών των γηπεδούχων που έκαναν ζέσταμα, με αποτέλεσμα να τραυματιστεί ο Γιώργος Παπαγεωργίου. Ο ποδοσφαιριστής έμεινε στο έδαφος και ο διαιτητής, Μενέλαος Αντωνίου διέκοψε προσωρινά το παιχνίδι. Ο 26χρονος μετέβη στο νοσοκομείο για περαιτέρω εξετάσεις. Μετά από ένα μισάωρο, ο Αντωνίου ενημέρωσε για την απόφαση του να διακόψει οριστικά το παιχνίδι.

- Πλέον η τύχη του παιχνιδιού θα κριθεί στις δικαστικές αίθουσες.