Ξεπέρασαν τις 5 χιλιάδες τα εισιτήρια διαρκείας
Ο μεγάλος κόσμος του ΑΠΟΕΛ απέδειξε ακόμη μία φορά πως ζει και αναπνέει γι’ αυτή την ομάδα.
Ο αριθμός για τις κάρτες των εισιτηρίων διαρκείας έχει ξεπεράσει τις πέντε χιλιάδες και η αγορά συνεχίζεται καθημερινά.
Ο στόχος για φέτος είναι όπως η πώληση για τα διάρκειας να ξεπεράσουν τις οκτώ χιλιάδες που ήταν ο περσινός αριθμός δημιουργόντας νέο ιστορικό ρεκόρ για τον ΑΠΟΕΛ!
Οι περσινοί κάτοχοι εισιτηρίων διαρκείας θα μπορούν να ανανεώσουν μέχρι την Τετάρτη 12 Ιουνίου και να επωφεληθούν της έκπτωσης του 10% πάνω στην τιμή.
Post A Comment
No comments :